copyright © 2020 Stok Narciarski Konary, design by MAGNUM

GPS: 50°41'24.0"N 21°22'32.1"E

stacja narciarska: tel. 512 218 558

e-mail: kontakt@stok-konary.pl

szkoła narciarska: tel. 605 403 094

WARUNKI na STOKU

Stacja narciarska Konary oferuje dwa wyciągi talerzowe i dwie trasy zjazdowe o długości 480 m oraz 750 m. Różnica wzniesień wynosi 80 m i posiada średnie nachylenie 17%.

Początkujący mogą spróbować swoich sił na specjalnie przystosowanym (dla dzieci i dopiero zaczynających swoją przygodę z deską bądź dwiema ;), łagodnym, zielonym stoku typu „ośla łączka”. Dla snowboardzistów i narciarzy, preferujących freestyle nasz ośrodek narciarski oferuje znakomitą zabawę w snowparku. Funkcjonujące na stoku oświetlenie, umożliwia wspaniałe szusowanie w późnych godzinach wieczornych. 

Stacja Narciarska Konary oferuje dla wszystkich gości darmowy parking. Nie będziecie się Państwo martwić o swój samochód podczas długich godzin spędzonych w Konarach. Bardzo dbamy o potrzeby naszych Klientów, zaś Państwa wizyty na stoku dopingują nas, aby rozwijać i udoskonalać naszą stację.

Po długich i wyczerpujących godzinach spędzonych na stoku, zapraszamy do naszej restauracji, funkcjonującej przy Stacji Narciarskiej Konary na smaczny posiłek.

Serdecznie zapraszamy

Wszystkich miłośników białego szaleństwa serdecznie zapraszamy do naszej Stacji Narciarskiej, która funkcjonuje od 2011 roku  w malowniczej miejscowości Konary we wschodniej części województwa świętokrzyskiego.