copyright © 2021 Stok Narciarski Konary, design by MAGNUM

stacja narciarska: tel. 512 218 558

e-mail: kontakt@stok-konary.pl

szkoła narciarska: tel. 605 403 094

GPS: 50°41'24.0"N 21°22'32.1"E

INFORMACJE

WYPOŻYCZALNIA

KAMERA ONLINE

  STOK NIECZYNNY

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy w kolejnym sezonie zimowym.

 

 

Aktualności

Cennik 2021/2022

Wypożyczalnia sprzętu

Galeria

Szkoła narciarska

Jak dojechać

Noclegi

Na terenie naszej Stacji Narciarskiej Konary funkcjonuje wypożyczalnia profesjonalnego sprzętu, dla narciarzy i snowboardzistów.

Pogoda

Jeśli zaczynacie Państwo swoją przygodę ze sportami zimowymi, bądź jeżeli chcecie podszkolić swoje umiejętności, zapraszamy do naszej szkółki.

Adventure Skiing to szkółka narciarska znajdująca się przy Stacji Narciarskiej w Konarach (koło Ujazdu), składająca się z kadry wysoko wykwalifikowanych instruktorów z bogatym, wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi zajęcia według aktualnego Programu Nauczania Narciarstwa PZN.

Nasi instruktorzy są otwarci, sympatyczni i chętni do pomocy, co sprawia, że tak wielu początkujących narciarzy zapisuje się do Adventure Skiing. Szkółka kieruje swoją ofertę nie tylko do osób indywidualnych, ale także do przedszkoli, szkół, grup zorganizowanych, a także firm. Ponadto organizuje różnego typu zawody sportowe w myśl zasady, że sporty śnieżne to przede wszystkim dobra zabawa i świetna rozrywka.

Chcę się zapisać na kurs

Zadzwoń do szkoły narciarskiej: 

605 403 094

Jeśli chcecie Państwo spędzić kilka dni na stoku w naszej uroczej miejscowości Konary, możecie skorzystać z poniższych linków i zarezerwować odpowiedni nocleg dla siebie.

SZKOŁA NARCIARSKA

17 stycznia 2022
Od 17 stycznia trwają ferie zimowe. Zapraszamy wszystkich na aktywny wypoczynek w Konarach.